Barbie Gerçek Makyaj 2

En sevilen Barbie oyunlarından olan Barbie gerçek makyaj serisinin ikinci oyunu, Barbie gerçek makyaj 2 sizler için geliyor. Tüm makyaj oyunlarında olduğu gibi bu oyunumuzda da yapmamız gereken, Barbie'ye makyaj yapmak. Fakat oyunun grafikleri sıradan makyaj oyunlarının grafiklerine oranla çok daha detaylı. Bu da oyunun kalitesini ortaya koyuyor. Oyuna Barbie'nin cilt bakımlarını yaparak başlıyoruz. Çeşitli maskeleri Barbie'nin yüzüne uyguluyoruz. Cilt bakımı tamamlandıktan sonra ise sıra makyaj kısmına geliyor. Barbie'nin gözlerinden, kaşlarına, rujuna hatta kirpiklerine kadar düzenleyebiliyoruz. Kendi tarzınıza uygun bir şekilde Barbie'nin makyajını tamamladıktan sonra, son olarak giydirme kısmına geçiyoruz. Giydirme bölümünde de yine bir çok düzenleme seçeneği yer alıyor. Barbie'nin kıyafetlerini ve aksesuarlarını makyajına uygun bir şekilde düzenliyoruz. Barbie gerçek makyaj serisinin ilk oyununu denemeyenler, Barbie gerçek makyaj linkine tıklayarak deneyebilirler. İyi eğlenceler dileriz.
sponsorlu bağlantılar
yorumlar
Cinsiyet :
Erkek
Kız
oyun çok güzel
06/07/2015
Cinsiyet :
Erkek
Kız
gerçekte güzel
08/05/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
servan
güzel oyun
02/05/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
damla
barbie güzellik ve makyaj oyunlarını çok seviyorum.
09/04/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
ulker
haaaaaaarika bir oyun. bende oyle makyaj isterdim. azeri ulker.
05/04/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
bu oyun çok güzel .bu oyunu daha önce oynamıştım o zaman da çok beğenmiştim tekrar tekrar oynadım... sevgilerle ferhan elitok
30/03/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
demet
çok güzel açlıyorrrrrrrrrrrrrrrrrr :)
16/03/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
elif kaya
arkadaslar bu oyun cok guzel hae kese tavsiye ediyorum bu oyunnn cok guzel bu oyunun 1 ingiside ikingiside cok guzel bu oyunun biringisinde insan kiza baktikca bakmak istiyor ta bi benim sayemde ha ha ha ha.
28/02/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
gamze
bence çok güzel ama ikisaat bunun açılmasınıbekledim yani zor açıldı bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbeeeeeeeeeeeeeeeee.
27/02/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız
çok güzel bence gerçek gibi :D :D :D
20/02/2014
Cinsiyet :
Erkek
Kız